PUMA EVOSPEED 1.3 ‘Hawaiian Ocean’

0

Puma, yılın ikinci evoSpeed 1.3 rengi Hawaiian Ocean’ı lanse etti. 183 gram ağırlığı ile futbol pazarındaki en hafif kramponlardan biri olan evoSpeed 1.3, hız krampon serileri arasında da en iddialı olanlardan. Sergio Agüero başta olmak üzere Marco Reus ve Radamel Falcao da 2015’te Puma evoSpeed 1.3 kramponu giyiyorlar.

Puma-Krampon-evoSPEED-Hawaiian-Ocean-4

Hawaii sahillerinden esinlenilen yeni Puma evoSpeed 1.3’ün sayasında ana renk olarak metalik mavi kullanılırken siyah ve beyaz detaylarla tasarım zenginleştirilmiş. Sayanın dış kenarındaki ikonik Puma logosunda ve iç kenardaki büyük Puma yazılı logoda beyaz renk ve dil üzerindeki Puma logosunda metalik gri ton uygulanmış.Puma-Krampon-evoSPEED-Hawaiian-Ocean-2Daha yumuşak ve hafif tek katman mikro-fiber saya, topla yakın temaslarda daha yüksek duyarlılık sunarken sayanın ön kısmına uygulanan 3D GripTex baskı, ıslak veya kuru tüm saha şartlarında top hakimiyetini arttırıyor.

Puma-Krampon-EvoSpeed-Hawaiian-Ocean-3

Bu 3. jenerasyon Puma evoSpeed 1.3 kramponun topuğundaki koruyucu dış parça ve sayasının orta kısmında kullanılan EverFit destek teknolojisi ayağı bir kafes gibi sararak yüksek hızda daha dayanıklı, dengeli ve esnek bir performans sağlıyor.

Puma-Krampon-evoSpeed-Hawaiian-OceanPuma evoSpeed 1.3 2015’in tabanında kullanılan konik çiviler sayesinde kramponun yer tutuş performansı arttırılırken döngüsel hareketlerde denge veya hız arasında bir seçim yapma zorunluluğu ortadan kaldırılmış. Ayrıca, tabanda kullanılan Speedtrac denge sistemi, sayadaki Everfit teknolojisi ve topuktaki dış kafes ile birlikte çalışarak ayağı ortada ve topukta yerine kilitliyor.

Puma, evoSpeed 1.3 ve evoPower 1.2 kramponlarının yeni lansmanlarında, hem tasarım hem de teknoloji anlamında ciddi bir atak yaptı. Puma evoSpeed 1.3 Hawaiian Ocean da bu atağın sürdürüleceğinin sinyalini veriyor.

 

 

Share.

Leave A Reply