NIKE MERCURIAL VAPOR X “Silverware”

0

Nike Mercurial Superfly CR7 Silverware‘den sonra 2014 FIFA Ballon D’Or ödülünün sahibi Cristiano Ronaldo için özel tasarlanan Mercurial Vapor X Silverware krampon tanıtıldı.

Nike-Krampon-Mercurial-Vapor-X-Silverware-1

Yeni metalik gümüş Mercurial Vapor X krampon, siyah Mercurial Vapor X CR7 Gala kramponda olduğu gibi yanardönerli bir sayaya sahip. Karanlıkta parıldayan saya ultra-ince Teijin mikro-fiber sentetik malzemeden üretilmiş. Bu malzeme ayağı ikinci bir deri katmanı gibi sarıp ayağın şekline uyum sağlıyor.

Nike-Krampon-Mercurial-Vapor-X-Silverware-3

Mikro-dokulu saya top dokunuşlarında hassasiyeti arttırırken ACC (Her Koşulda Kontrol) teknolojisi, ıslak veya kuru tüm saha şartlarında maksimum top hakimiyeti sağlıyor.

Nike-Krampon-Mercurial-Vapor-X-Silverware-2

Nike Mercurial Vapor X Silverware kramponun tabanındaki Vapor yer tutuş yapısı direkt enjekte edilmiş çivilerden oluşuyor. Bu sayede herhangi bir takılma yaşamadan krampon zemine nüfuz edip yüksek ivmede yerden kendini hemen kuratabiliyor.

Nike-Krampon-Mercurial-Vapor-X-Silverware-8

Nike Mercurial Superfly CR7 kramponun en yakın alternatifi olan Mercurial Vapor X Silverware, yüksek konçlu kramponlara henüz alışamamış futbolcuların tercihi olmaya devam ediyor. Parıltılı rengi ve hafifliği ile 2015’in iddialı krampon lansmanlarından biri olan Nike Mercurial Vapor X Silverware 20 Mart itibariyle satışa sunulacak.

 

 

 

 

Share.

Leave A Reply