NIKE MERCURIAL SUPERFLY CR7 “Silverware”

0

Nike, Ballon D’Or ödülünü üç kez kazanan Cristiano Ronaldo’ya özel tasarlanan Nike Mercurial Superfly CR7 Silverware kramponu tanıttı. Ronaldo, Ocak ayında elmas parçacıklarıyla süslenen Mercurial CR7 Rare Gold‘u ve Şubat ayında Nike Mercurial Superfly 2015 fosfor yeşilini giydikten sonra Mart ortasından itibaren metalik gümüş, beyaz, turuncu, siyah ve turkuaz yeni Mercurial SuperFly CR7 Silverware’i giyecek.

Nike-Krampon-Mercurial-Superfly-CR7-1

Forvet oyuncuları için tasarlanan yeni Mercurial Superfly CR7 Silverware krampon, Dynamic Fit konç sistemi ve tek parça, dilsiz Flyknit sayası sayesinde ayağı çorap gibi sarıp esnekliği ve desteği birlikte sunuyor.

Nike-Krampon-Mercurial-Superfly-CR7-2

Sayada Flyknit, NikeSkin ve ACC (Her Koşulda Kontrol) teknolojileri ile birlikte kullanılarak ıslak veya kuru saha şartlarında ayağı topa yaklaştırarak top hakimiyetini arttırıyor.

Nike-Krampon-Mercurial-Superfly-CR7-8

Patlayıcı hız için tasarlanan Nike Mercurial Superfly CR7 Silverware’in tabanında hafif karbon-fiber plaka kullanılmış. Nike Mercurial Superfly CR7 krampon tabana direkt enjekte edilen çiviler sayesinde zemine daha iyi tutunur ve ivme kazandıkça çimden kolayca kurtulur.

Nike-Krampon-Mercurial-Superfly-CR7-7

Cristiano Ronaldo’nun oyun karakteristiğinin yansıması yeni Nike Mercurail Superfly CR7 Silverware, 20 Mart itibariyle seçili mağazalarda satışa sunulacak.

 

Share.

Leave A Reply