NIKE MERCURIAL SUPERFLY 2015

0

Nike krampon serilerinin en hızlısı Nike Mercurial Superfly 2015 için yine oldukça cesur ve dikkat çekici renkler seçilmiş. Fosfor yeşili saya üzerindeki Swoosh logo’da en az ana renk kadar parlak bir pembe kullanılarak muhteşem bir kontrast yakalanmış.

Nike-Krampon-Mercurial-Superfly-2015(6)web

Yeni ve geliştirilmiş Nike Mercurial Superfly 2015 futbol kramponunun sayasında kullanılan dikişsiz, tek parça dokunmuş Flyknit malzeme, ayağı çorap gibi sararak adeta ikinci bir deri katmanı kadar doğal bir rahatlık sunuyor.

Nike-Krampon-Mercurial-Superfly-2015(4)web

Sayanın yanlarına yerleştirilen Flywire iplikçikler, her ayağa özel uyarlanan bir destek ve koruma sağlıyor. Nike’ın yine sayada kullandığı Her Koşulda Kontrol (ACC) teknolojisi sayesinde futbolcular topu ıslak ve kuru saha şartlarında etkin bir şekilde kontrol edebilecekler. Flyknit saya tamamiyle su geçirmez ve yağışlı ya da çamurlu maçlardan sonra kolayca temizlenebilir.Nike-Krampon-Mercurial-Superfly-2015(5)webKalıplanmış iç tabanda daha iyi havalandırma sağlaması ve daha hafif olması için delikli bir tasarım uygulanmış. Topuk koruyucu parça sayanın içine gizlenerek hem genel görünüşte tasarımsal bütünlük korunmuş hem de daha hafif bir topuk desteği elde edilmiş.Nike-Krampon-Mercurial-Superfly-2015(2)webÇok yüksek hızda top temaslarına oldukça duyarlı bir maç deneyimi sunan karbon fiber taban plakasında hafiflik için oyulu TPU (Termo plastik) vidalar kullanılmış. Nike Mercurial Superfly’ın tabanında başparmak ayrıştırılarak ani manevralarda denge optimal düzeye çıkarılmış. Topuktaki dörtlü vida yerleşimi daha iyi yer tutuş ve ekstra dayanıklılık sağlıyor.

Son yılların futbol krampon pazarındaki en büyük inovasyonlarından biri olan Nike Mercurial Superfly 2015 krampon, yeni Nike Sahada Parla 2015 futbol krampon paketinin bir parçası olarak dikkat çekici renk paleti ve Dynamic Fit yüksek konçlu tasarımı ile yine göz dolduruyor.

Share.

Leave A Reply