NIKE MAGISTA X

0

Nike, yaratıcı oyun kuruculardan esinlenerek yarattığı Nike Magista Obra futbol kramponunun başarısını sokaklara ve halı sahalara taşıyor. Üstün top kontrolü için tasarlanan yeni siyah Nike Magista X 2015’in halı saha (TF) ve salon futboluna uygun parke zemin (IC) versiyonları tanıtıldı.

Yeni siyah Nike Magista X 2015 Futbol Ayakkabıları

Nike-FootballX-MagistaX-Futbol-Ayakkabi-TF

Nike Magista Obra kramponda kullanılan Flyknit ve NikeSkin saya teknolojileri ile birlikte ACC (Her koşulda kontrol) teknolojisi, yeni Nike Magista X futbol ayakkabılarına halı sahada, sokaklarda veya salon zeminlerinde kuru ya da yağmurlu hava gözetmeksizin mutlak top hakimiyeti sağlıyor. Dynamic Fit konç yapısı ise ayağı sarıp sabitleyerek topun daha iyi kontrol edilmesine yardımcı oluyor.

Nike-FootballX-MagistaX-Futbol-Ayakkabi-IC

Siyah saya üzerindeki grafik desenli Swoosh logolar, sokak ışıkları altında parlayarak oyuna renk katmak için tasarlanmış. Sert zemin şartları dikkate alınarak eklenen Lunarlon orta taban sayesinde yastıklama iyileştirilmiş.

Nike-MagistaX-IndoorCourt-Futbol-Ayakkabi

Nike Magista X 2015 futbol ayakkabılarının tabanında dayanıklılığı arttırmak için aşırı sürtünmeye ve yüksek aşınıma maruz kalan bölgelerde Nike’ın geri dönüşümlü kauçuk malzemesi Nike Grind kullanılmış. Nike Magista X halı saha (TF) ve parke zemin (IC) versiyonları tasarlanırken sadece ilgili zemin yüzeyi değil; dar alan futbolunun olmazsa olmazı ayak hareketleri de göz önünde bulundurulmuş.

Nike-MagistaX-TF-Halisaha-Ayakkabi

Nike FootballX 2015 futbol ayakkabı koleksiyonunda tanıtılan yeni siyah Nike Magista X IC ve TF futbol ayakkabıları 1 Nisan itibariyle satışa sunulacak.

 

Share.

Leave A Reply