NIKE MAGISTA OBRA 2015 – Yeşil/Turuncu

0

Nike’ın en son çıkarttığı Magista krampon serisinin Nike Sahada Parla 2015 paketinden çıkan yeni rengi yeşilin tonları ve turuncu kullanılarak tasarlanmış. Nike Magista Obra 2015 futbol kramponu, rakipsiz bir rahatlığı daha iyi top kontrolü ve 360 derece atiklik ile birlikte sunma iddiasını sürdürüyor.

Nike-Krampon-Magista-Obra-2015(1)web

Nike Magista Obra 2015 kramponun sayasında Flyknit ve NikeSkin teknolojileri birlikte kullanılarak ayağı çorap gibi saran ve topla ayak arasında daha duyarlı bir ilişki geliştiren rahat ve koruyucu bir yapı oluşturulmuş.Nike-Krampon-Magista-Obra-2015(5)web

Nike’ın Dynamic Fit olarak adlandırdığı yüksek konç yapısı, futbolcunun ayağını bir eldiven gibi sararak maç boyunca ayağı kramponun içinde sabitler. Nike Magista Obra 2015 kramponun yanlarında Brio iplikler, tek parça üretilen sayaya direkt olarak dokunmuş. Bu sistem, ayağa ekstra koruma sağlarken bağcık kopçalarını da sayaya sabitlemiş.Nike-Krampon-Magista-Obra-2015(2)webSıkıştırılmış naylon ve Pebax®, anatomik bir tasarım üzerinde birleştirilerek ayağın doğal hareketi ile birlikte çalışır hale gelmiş. Bu taban plakasına yerleştirilen konik vidalar ise 360 derecede daha atik ve kıvrak bir performans sunuyor.

Nike-Krampon-Magista-Obra-2015

Nike futbol krampon ailesinin en yeni üyelerinden olan Nike Magista Obra 2015, yeşil ve turuncu renkleri ile Şubat ayından itibaren hem sahalarda iddiasını sürdürmeye devam edecek hem de satış noktalarında yerini alacak.

Nike Magista Obra’nın nasıl üretildiğini video’da keşfet.

Share.

Leave A Reply