CRISTIANO RONALDO YENİ CR7 AYAKKABI KOLEKSİYONUNU TANITTI

0

Cristiano Ronaldo, “CR7 Footwear” adında yeni ayakkabı koleksiyonunu tanıttı. Bu yeni ayakkabı koleksiyonunu Portugal Footwear firması ile işbirliği yaparak hayata geçiren Cristiano Ronaldo bunu ‘bir rüyanın gerçek olması’ olarak tarif ediyor.

Real Madrid’in yıldız futbolcusu, yeni ayakkabı koleksiyonunun tanıtımı için oldukça iddialı bir pazarlama kampanyasına da imza attı. 90 saniyelik yeni reklam filminde Cristiano Ronaldo, dans figürlerindeki ustalığını sergiliyor.

Vatandaşı olduğu Portekiz’de üretilecek yeni ayakkabı koleksiyonu, rahat ve sportif yaşam biçimini benimseyen kişileri hedef alıyor. Koleksiyondaki ayakkabılar modern olduğu kadar klasik çizgilere de sahip olacak. Tamamiyle el işçiliğiyle üretilecek ayakkabılarda doğal deri üzerine CR7 logosu kabartmalı olarak işlenmiş. Yine kauçuk tabanda da CR7 baskıları kullanılmış.

CR7-Footwear-Koleksiyonu-3

CR7 ayakkabı koleksiyonu, luxury, premium ve basic olmak üzere üç ayrı seviyeden oluşuyor. Cristiano Ronaldo, CR7 markası altında halihazırda erkek iç çamaşırı ve T-shirt koleksiyonlarına da sahip. Bu koleksiyonlarında olduğu gibi ayakkabı koleksiyonunun da fiyat stratejisi oldukça yüksek diyebiliriz. Ortalama bir ayakkabının satış fiyatı $300’dan başlayacak. CR7 Footwear koleksiyonu markanın websitesinden satılacak.

Share.

Leave A Reply