ADIDAS GLORO KRAMPON KOLEKSİYONU

0

Geleneksel krampon mirasının zamansız çizgisini günümüzün modern teknolojileri ile harmanlayan Adidas Gloro Koleksiyonu tanıtıldı. Siyah ve beyaz saya renklerine alternatif olarak kırmızı, mavi, sarı ve yeşil renklerle kontrast oluşturan toplam altı farklı alternatif sunuluyor.

Adidas-Gloro-Krampon-Koleksiyonu-2

Adidas Gloro kramponun sayasında naturel K-deri, klasik kramponlardan alışık olduğumuz oldukça özenli bir dikiş yapısıyla uygulanmış. Topuk bölümünde ise daha sabitleyici sentetik deri kullanılmış. Ön bölümde naturel deri ve topukta sentetik derinin birlikte kullanılmasının amacı toplam krampon ağırlığını düşürerek performansı modern kramponlara yaklaştırmak, doğal deri malzemenin deformasyon gibi dezavantajlarını minimize etmek veya nefes alabilirliği arttırmak olabilir.

Adidas-Gloro-Krampon-Koleksiyonu-Dil

İlk kez 2002 yılında ikonik Predator Mania kramponda gördüğümüz ve daha sonrasında da bir çok Predator modelinin en sevilen özelliği olan lastikli bantlı ve katlamalı dil, Adidas Gloro krampon ile birlikte yeniden yeşil sahalara kazandırılmış.

Adidas-Gloro-Krampon-Koleksiyonu-3

Çim sahaya uygun tabanda 11Pro kramponlarda konforu arttırmak amacıyla kullanılan çerçeveli yapı dikkat çekiyor. Buna ilave olarak daha küçük ve çok daha fazla vida kullanılmış. Bu değişiklikler sayesinde baskı ayağa eşit bir şekilde dağıtılıp maksimum konfor elde edilmek istenmiş.

Adidas-Gloro-Krampon-Koleksiyonu-6

Nike Premier ve diğer orta fiyat seviyesinde kramponların direkt rakibi sayılabilecek Adidas Gloro krampon koleksiyonu yeni ile eskinin mükemmel bir harmanı olarak oyundaki yerini almaya hazır. Avantajlı fiyat seviyesi ve yeni görünüşü ile perakende noktalarında satışa sunuldu.

Share.

Leave A Reply