ADIDAS ADIZERO F50 TATTOO KRAMPON KOLEKSİYONU

0

Adidas, ‘ya Sev ya da Nefret et’ gibi provakatif bir mesajla lanse ettiği #therewillbehaters futbol kampanyasını artarda tanıttığı krampon koleksiyonlarıyla desteklemeye devam ediyor. Kısa bir süre önce çıkarttığı, ortaçağ şövalyelerinin izlerini taşıyan siyah kramponları henüz konuşmaya başlamıştık ki bu sefer de, ‘Adidas Adizero F50 Tattoo Koleksiyonu’ gündeme bomba gibi düştü.

Adidas-Adizero-F50-Tattoo-Pack-Krampon-2

#therewillbehaters futbol krampon koleksiyonunun bir parçası olarak çıkarılan Adizero F50 Tattoo krampon, Dünya’nın en iyi futbolcularının yaratıcılığını ve oyunlarıyla sergiledikleri ifade gücünü temsil ediyor. Bir dövme sanatçısının mürekkebinden damlayan bu özel krampon serisinde Adidas, futbolculara meydan okuyarak onlara ‘tarafını seç!’ diyor.

Adidas-Adizero-F50-Tattoo-Pack-Krampon-6

Adidas Adizero F50 Tattoo kramponun sağ tekindeki tehditkar kuru kafa ve diğer karanlık desenler futbol oyununun hırs, mücadele ve rekabet ile örülü doğasına vurgu yapıyor. Aslında sağ tek için kampanyanın ‘nefret et’ tarafı diyebiliriz.

Adidas-Adizero-F50-Tattoo-Pack-Krampon-2

Sol tek ise tamamiyle bir tezat oluşturarak canlı renkler, kalp veya gül gibi etkileyici desenler ile tasarlanmış. Kampanyanın ‘Sev’ tarafı diyebileceğimiz Adidas Adizero F50 Tattoo Pack kramponun sağ teki üzerindeki gül deseni futbolcularının oyuna duydukları aşkı sembolize ediyor.

Adidas-Adizero-F50-Tattoo-Pack-Krampon-3

Adidas’a özgü HybridTouch saya ve üzerine uygulanan 3D Dribbletex teknoloji ve 2015 F50 kramponlarda tamamiyle yeniden geliştirilen taban yapısı Adizero F50 Tattoo Pack kramponda aynen devam ettirilirken görünüş anlamında tam bir tasarım harikası yaratılmış.

Adidas-Adizero-F50-Tattoo-Pack-Krampon-4

Bu özel seri Adidas Adizero F50 Tattoo Pack krampon, Dünya genelinde sadece 1500 adet üretilecek.

 

Share.

Leave A Reply