ADIDAS ADIZERO F50 – Beyaz/Siyah

0

Adidas, kırmızı, siyah-yeşil ve siyah-metalik gri renklerinden sonra beyaz ve gümüşi siyah renklerle tasarlanmış yeni Adizero F50 2015 futbol kramponunu lanse etti. Adidas Adizero F50 kramponun bu beyaz rengi Ocak 2015’in ilk günleri itibariyle Gareth Bale tarafından giyilmeye başlanmıştı.

Adidas-Krampon-Adizero-F50-Beyaz(3)

Yeni Adidas Adizero F50 kramponun beyaz sayası üzerine uygulanan gümüşi tonlar yılan derisi görünümlü grafikleri daha da çarpıcı hale getirmiş. Yeni Adizero F50 kramponlarda köklü bir değişiklik yapılarak üç çizgi logo topuk bölümüne taşınmıştı. Sayanın yanında sadece ufak Adidas kurumsal logosu kullanılmış.

Adidas-Krampon-Adizero-F50-Beyaz(2)

Oldukça hafif ve dikişsiz tek-parça saya Adidas’ın HybridTouch sentetik deri malzemesinden üretilmiş. Bu malzeme sayesinde topla temaslar daha duyarlı hale gelirken daha iyi top kontrolü sağlanıyor. Sayanın üzerine uygulanan 360º Dribbletex katman, ıslak veya kuru tüm saha şartlarında top hakimiyet kabiliyetini geliştiriyor.

Adidas-Krampon-Adizero-F50-Beyaz(4)

Adidas, yeni Adizero F50 2015 kramponlarında bir önceki versiyona göre tamamen yeni bir taban yapısı kullanmaya başladı. Tabanın önüne ikinci katman vidalar ilave edilirken topuk bölümünde sadece üç vida kullanılarak daha dengeli ve yere daha iyi nüfuz eden bir krampon elde edilmiş.

Adidas Adizero F50 2015 kramponların yeni rengi olan beyaz-siyah Adizero F50 futbol kramponu 27 Şubat 2015 itibariyle satışa sunulacak.

 

Share.

Leave A Reply