ADIDAS 2015 SİYAH KRAMPON KOLEKSİYONU

0

Adidas, sezon başında lanse ettiği ve büyük beğeni toplayan #therewillbehaters krampon koleksiyonun ikinci bölümü, “Black Pack” koleksiyonunu oluşturan siyah Adizero F50, Predator, Nitrocharge ve Adidas 11Pro kramponları tanıttı.

Adidas-2015-Black-Pack-Krampon1

Adidas’ın #therewillbehaters kramponlarındaki teknolojik değişikliklere dokunulmazken kramponların görünüşleri oldukça etkileyici bir şekilde yeniden tasarlanmışlar. Avrupa’nın Ortaçağ ve 18. yüzyıl arasında varlık gösteren geleneksel savaşçı üniformalarından ve zırhlarından ilham alınarak oluşturulan tasarım detayları siyah rengin asaleti ile birleşince ortaya gerçekten fark yaratan kramponlar çıkmış.

Yeni Siyah Adidas Adipure 11Pro 2015 Futbol Kramponu

Adidas-Adipure-11pro-Black-Pack-Krampon

Yeni siyah Adidas Adipure 11Pro 2015’in sayası, Osmanlı Yeniçeri Ocağı’nın üniformalarından esinlenilerek tasarlanmış. Yeniçeriler, 14 yy’dan 1830’lara kadar Osmanlı İmparatorluğu Kapıkulu ocaklarının en itibarlı piyade asker sınıfı idi.

Adidas-Adipure-11Pro-Black-Pack-Krampon2

Adidas 11Pro futbol kramponu tam anlamıyla rahatlığın bir simgesi. Tabanda ön bölüm ile topuk arasında konumlandırılmış iskelet, ayağa denge ve konfor sunarken çerçeveli yapı gelen baskıyı krampona eşit dağıtıyor. Yeni eklenen küçük vidalar ise yere maksimum nüfuz ederek dengeyi ve yer tutuşu kuvvetlendiriyorlar.

Yeni Siyah Adidas Adizero F50 2015 Futbol Kramponu

Adidas-F50-Adizero-Black-Pack-Krampon

Yeni 2015 Adidas Adizero F50 siyah krampona Fransız esintili bir makyaj yapılmış. Fransız şövalyesilerinden esinlenilip hazırlanan “Fleur de Lisse” temalı grafik desen, damgalanmış Adidas logosu ile birlikte sayanın önünde kullanılmış.

Adidas-Adizero-F50-Black-Pack-Krampon

Teknik açıdan bakıldığında, sayada 3D Dribbletex kaplama tüm hava şartlarında daha hızlı top sürmeye yardımcı olurken daha iyi yer tutuş için tasarlanan çift katmanlı yeni yapı ve stratejik vida konfigürasyonu manevra kabiliyetini arttırıp mükemmel bir hız kramponu yaratıyor.

Yeni Siyah Adidas Nitrocharge 2015 Futbol Kramponu

Adidas-Nitrocharge-Black-Pack-Krampon

2015 siyah Adidas Nitrocharge, İtalyan Rönesans’ından izler taşıyor. Sayada Energy-sling teknolojisinin yanı sıra koruma pedlerinin ve korumaya yönelik file kumaşın alanı arttırılarak dengeli bir top kontrolü sağlanmış.

Adidas-Nitrocharge-2015-Black-Krampon

Yeni Siyah Adidas Predator Instinct 2015 Futbol Kramponu

Adidas-Predator-Instinct-Black-Pack-Krampon

Siyah Adidas Predator Instinct 2015’in yeni tasarımında İngiliz Şövalyeleri’ne ithafen “Tudor Gülü” desen olarak kullanılmış.

Adidas-Black-Pack-Predator-Inst'nct-Krampon

Sayadaki üç boyutlu SL kauçuk doku, yeni eklenen jel pedlerle birleşerek top üzerinde optimal kontrol sağlıyor ve pas isabet kabiliyetini geliştiriyor.

#therewillbehaters kampanyasının karanlık yüzü yeni Adidas 2015 siyah futbol kramponları 2 Mart’ta satışa sunulacak. Alışılagelmiş siyah kramponlardan farklı bir yerde duran bu yeni Adidas kramponlarının beğenileceğinden eminiz.

Share.

Leave A Reply